Skip to content
Home » Kovisioonist sai kutse andjaid liitev mõttekoda

Kovisioonist sai kutse andjaid liitev mõttekoda

Kovisiooni nime all katsetatud uuest kohtumiste formaadist kasvas välja kutse andjate mõttekoda – turvaline kohtumispaik kinnitamaks, et väljakutsetega ei pea silmitsi seisma üksi.

Kutsesüsteemi suunajuht Maris Saarsalu kutsus oktoobris ellu kovisioonid, mille eesmärk on anda kutse andjatele võimalus üksteise kogemusest õppida ning ühiselt aktuaalseid teemasid arutada. Vaatamata vajaduse uurimisele ja sellele kinnituse saamisele ei olnud ta lõpuni kindel, kuidas idee käima läheb ja mis nime peaks ühine mõtete jagamine kandma.

Paari kohtumisega sai selgeks, et sarnastele küsimustele vastuseid otsivad ja omavad kutse andjad leiavad kiirelt puutepunktid ning koosmõtlemiste võimalus on toetav ja liitev. Vaid nimi võiks Saarsalu hinnangul olla sama soe kui neid saatev õhkkond. Kolmas kohtumine toimus juba „kutse andjate mõttekoja“ nime all.

Seni on koos arutatud kutsete populariseerimise üle, kutse taotlejate toetamise üle kutse omandamise protsessis ning kutse andjate veebilehtede kasutajasõbraliku toimimise üle. Viimasest mõttekojast koorus välja veel mitu põnevat ideed ühiste arutelude läbiviimiseks.

Loe lisaks:

Kutse populariseerimiseks tuleb jõuda nii potentsiaalse taotleja kui ka tööandjani

Kutse andjal on taotleja toetamiseks hulk võimalusi

Skip to content