Skip to content
Home » Kontakt

Kontakt

Sihtasutus Kutsekoda

Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn
Tel: 679 1700
E-post: kutsekoda@kutsekoda.ee
Registrikood: 90006414
Avatud E-R 9-17

Sissepääs Marienthali hoone tagant B-korpusest, seejärel liftiga 3. korrusele. Külalised saavad Selveri parklas parkimiskellaga parkida kuni 1,5 tundi.  

SA Kutsekoda on kohustatud vastu võtma vaid e-arveid.

Töötajad

Juhatus, üldosakond ja kommunikatsioon

Tiia Randma
Juhatuse liige ja OsKuS arendusjuht

Tel: 679 1705
tiia.randma@kutsekoda.ee

Maaja-Katrin Kerem Finantsjuht ja ESF projektijuht

Tel: 502 8203 katrin.kerem@kutsekoda.ee

Siret Trull 
ESF projekti kommunikatsioonijuht

Tel: 679 1756
siret.trull@kutsekoda.ee 

Kristin Kikas  Hanke- ja tugitegevuste juht

Tel: 5770 3676 kristin.kikas@kutsekoda.ee

Kutsesüsteem

Maris Saarsalu 
Kutsesüsteemi suunajuht

Kutsenõukogu:

  • Arhitektuur, geomaatika, ehitus ja kinnisvara
  • Haridus

Tel: 51 69 709
maris.saarsalu@kutsekoda.ee

Agne Lepikson
Kvaliteedijuht

 

Mare Johandi
Koordinaator

Kutsenõukogu:

  • Tehnika, tootmine ja töötlemine 

Tel: 679 1710
mare.johandi@kutsekoda.ee

Pilvi Lääne
Koordinaator

Kutsenõukogud:

  • Kultuur
  • Vara- ja isikukaitse
  • Teenindus

Tel: 679 1713
pilvi.laane@kutsekoda.ee

Helen Uustalu
Koordinaator

Kutsenõukogud:

  • Energeetika, mäe- ja keemiatööstus
  • Äriteenindus ja muu äritegevus
  • Infotehnoloogia ja telekommunikatsioon
  • Tervishoid
Tel: 679 1752

helen.uustalu@kutsekoda.ee

Marja Saarma
Koordinaator

Kutsenõukogud:
  • Toiduainetööstus ja põllumajandus
  • Metsandus
  • Sotsiaalhoolekanne
  • Transport ja logistika

Tel: 58 55 2963
marja.saarma@kutsekoda.ee

Kaili Smitt
Tugitegevuste spetsialist

Tel: 679 1702

kaili.smitt@kutsekoda.ee

Kutseregister

Anu Mälgand
Kutseregistri juhataja

Erika Vehm
Kutseregistri spetsialist

Tel: 679 1711
erika.vehm@kutsekoda.ee

OSKA tööjõu- ja oskuste vajaduse prognoosimine

Yngve Rosenblad
OSKA peaanalüütik

  • OSKA üldteemad
  • Energeetika ja kaevandamine
  • Personali- ja administratiivtöö ning ärinõustamine
  • Vee- ja jäätmemajandus ning keskkond
  • Ärindusharidus

Tel: 679 1754
yngve.rosenblad@kutsekoda.ee

Rain Leoma
OSKA andmeanalüütik

  • Keemia-, kummi-, plasti- ja ehitusmaterjalide tööstus
  • Tekstiili- ja rõivatööstus

Tel: 679 1755
rain.leoma@kutsekoda.ee

Olav Aarna

Olav Aarna
Akadeemiline nõunik

Tel: 679 1750
olav.aarna@kutsekoda.ee

Urve Mets
OSKA uuringujuht

  • Perearstiabi
  • Ettevõtlussektori uurimis- ja arendustöötajad
  • Finantsvaldkond
  • Haridus ja teadus
  • IKT 
  • Kultuur ja loometegevus
  • Tervishoid

Tel: 501 7346
urve.mets@kutsekoda.ee

Ingrid Lepik
OSKA uuringujuht

  • Masina-, metalli- ja elektroonikatööstus; mootorsõidukite hooldus ja remont
  • Ehitus
  • Isikuteenused
  • Kinnisvarateenused
  • Majutus, toitlustus ja turism

Riina Tilk
OSKA uuringujuht

  • Arvestusala ja ärinõustamine
  • Metsandus ja puidutööstus
  • Personali- ja
    administratiivtöö ning ärinõustamine
  • Tööturu tulevikutrendid
  • Vee- ja jäätmemajandus ning keskkond
  • Ärindusharidus

Tel: 521 3268
riina.tilk@kutsekoda.ee

Katrin Pihl
OSKA uuringujuht

  • Madala erialase rakendumisega erialad kutseõppes
  • Põllumajandus ja toiduainetööstus
  • Avalik haldus
  • Kaubandus, rentimine ja parandus
  • Kultuur ja loometegevus
  • Sotsiaaltöö

Tel: 5341 7261
katrin.pihl@kutsekoda.ee

Silja Lassur
OSKA uuringujuht

  • Transport
  • Logistika

Tel: 679 1758

silja.lassur@kutsekoda.ee

Siim Krusell
OSKA vanemanalüütik

  • OSKA üldteemad
  • Madala erialase rakendumisega erialad kutseõppes
  • Põllumajandus ja toiduainetööstus
  • Avalik haldus
  • Kultuur ja loometegevus
  • Sotsiaaltöö
 

Anneli Leemet
OSKA analüütik

  • Perearstiabi
  • Ettevõtlussektori uurimis- ja arendustöötajad
  • Siseturvalisus ja õigus

Tel: 679 1751
anneli.leemet@kutsekoda.ee

Andres Viia
OSKA analüütik

  • Transport
  • Logistika
  • Finantsvaldkond
  • Haridus ja teadus
  • IKT
  • Kultuur ja loometegevus

Tel: 508 0389
andres.viia@kutsekoda.ee

Mare Uiboupin
OSKA analüütik

  • Masina-, metalli- ja elektroonikatööstus; mootorsõidukite hooldus ja remont
  • Ehitus
  • Isikuteenused
  • Kinnisvarateenused
  • Majutus, toitlustus ja turism

Elin-Külliki Kruusmaa
OSKA analüütik 

  • Arvestusala ja ärinõustamine
  • Metsandus ja puidutööstus

Tel: 525 5905
elin-kylliki.kruusmaa@kutsekoda.ee

Liina Ruusa
OSKA seire koordinaator

Tel: 679 1706
liina.ruusa@kutsekoda.ee

Silja Madison
ESF projekti teabespetsialist

Tel: 679 1712
silja.madison@kutsekoda.ee

Piret Kello
OSKA andmeanalüütik 

piret.kello@kutsekoda.ee

Oskuste Kompass

Ave Ungro
Oskuste süsteemi arendusjuht

Tel: 5620 1110
ave.ungro@kutsekoda.ee

Mirel Püss
Oskuste registri toimetaja

Tel: 517 4614

Killu Mei
Oskuste registri toimetaja

Tel: 518 3764

Ivi Lillepuu
Oskuste registri spetsialist

Tel: 521 2802

Otto Jõeleht
ESF projekti digiarenduste analüütik

otto.joeleht@kutsekoda.ee

Rahvusvahelised projektid

Georgi Skorobogatov
Välisprojektide juht

Tel: 679 1716
georgi@kutsekoda.ee
Heli Oruaas

Välisprojektide spetsialist

Tel: 679 1714
heli.oruaas@kutsekoda.ee

Skip to content