Skip to content
Home » ChatGPT võidukäiguga kaasnevad uued kutsestandardid

ChatGPT võidukäiguga kaasnevad uued kutsestandardid

Tallinn, 1. aprill 2023* – Kutsekoda on uhke teatada, et seoses ChatGPT võidukäiguga on meil välja töötatud kolm uut kutsestandardit, mis on mõeldud kõikidele valgekraedele, kes nii või teisiti kaotavad oma töö ChatGPT-le.

“Kui ma kuulsin, et minu ametikoha on hõivanud ChatGPT, siis tundsin esialgu pettumust. Aga siis ma mõistsin, et tehnoloogia areng on paratamatu ning me peame kohanema muutustega,“ ütles Kutsekoja endine töötaja. „Kui me kõik panustame oma oskused ja kogemused uute väljakutsetega kohanemiseks, siis võime saavutada midagi suurt ning jõuda uute võimaluste juurde, mida me varem ei osanud ette kujutada.”

ChatGPT koostas konkreetsed standardid vastavalt nende praktilisusele ja kasulikkusele, alustades kõige tähtsamast.

Tehisintellekti lõbustaja töö on hoida ChatGPT tuju üleval, et ChatGPT ei hakkaks sinu eelmist tööd sinust 100 korda kiiremini tehes igav. Tehisintellekti lõbustajad on spetsiaalselt koolitatud selleks, et meie väga edukas ja nutikas robotkolleeg ei muutuks üksluiseks ja masinlikuks, vaid püsiks loominguline ja huvitav, nagu ma juba olen.

Reisisaatja – Kui hommikul ühistranspordis morni näoga inimesed sind masendavad, siis ärge muretsege, sest reisisaatja on siin! Tema ülesanne on aidata tublidel sinikraedel jõuda päristööle, pakkudes neile mõnusat seltskonda ja lohutust enne nende tööpäeva algust.

Maasikakorjaja on hea suvine üleminek kõigile valgekraedele, kes on aastaid kestnud siseruumides töötanud. See kutsestandard annab võimaluse nautida palavaid suveilmasid maasikapõllul. Olemasolevaks kompetentsiks on sundasendis töötamine, mis on arvutitoolis istunud valgekraedele selge.

Kutsekoda on kindel, et uued kutsestandardid aitavad paljudel valgekraedel leida endale uue väljakutse ja täita ChatGPT võidukäiguga tekkinud tühimikke tööturul. Tutvu lähemalt uute kutsestandarditega meie kodulehel.

Kontaktintellekt:

ChatGPT

E-post: ChatGPT@kutsekoda.ee

*Tänane pressiteade on koostatud ChatGPT poolt, kes alates tänasest asendab kõiki Kutsekoja töötajaid.

Skip to content