Skip to content
Home » Mitmed õppeasutused said kutse andmise õigused

Mitmed õppeasutused said kutse andmise õigused

Kutse andmise õigused said Eesti Kunstiakadeemia, Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, Tartu Tervishoiu Kõrgkool ning Kuressaare Ametikool.


Kultuuri Kutsenõukogu otsusega sai Eesti Kunstiakadeemia õiguse anda konservaator, tase 6 kutset oma kooli bakalaureuseõppe muinsuskaitse ja konserveerimise õppekava lõpetajatele.

Sotsiaalhoolekande Kutsenõukogu otsusega sai Tartu Tervishoiu Kõrgkool hooldustöötaja, tase 4 ning tegevusjuhendaja, tase 4 kutsete andmise õiguse oma kooli vastavate õppekavade lõpetajatele. Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolil on õigus edaspidi anda lapsehoidja, tase 4 ning tegevusjuhendaja, tase 4 kutseid oma kooli vastavate õppekavade lõpetajatele. Kuressaare Ametikool sai aga lapsehoidja, tase 4, tegevusjuhendaja, tase 4, hooldustöötaja, tase 3 ning hooldustöötaja, tase 4 kutsete andmise õiguse oma kooli vastavate õppekavade lõpetajatele.

Võlanõustaja kutsete kutse andja avaliku konkursi võitis Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon, kes oli ka ainuke taotluse esitaja. Sotsiaalhoolekande Kutsenõukogu kinnitas Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni võlanõustaja kutsete andjaks kuni 11. aprillini 2022.
Skip to content