Skip to content
Home » Kutsekoda otsib OSKA visuaalset identiteeti

Kutsekoda otsib OSKA visuaalset identiteeti

Sihtasutus Kutsekoda kuulutab välja ideekonkursi tööjõu vajaduse ja oskuste prognoosi süsteemile OSKA märgi ja selle kasutamise reeglistiku loomiseks ja infokandjate kujundamiseks.OSKA on tööjõu vajaduse ja prognoosi süsteem, mis analüüsib, kui palju ja milliste oskustega inimesi on tööturul vaja ning kus ja kui palju neid koolitada vaja oleks. OSKA aitab kaasa Eesti inimeste ja majanduse konkurentsivõime kasvule ja võimaldab tööandjatel saada vajalike oskustega töötajaid; aidata inimestel teha teadlikke karjäärivalikuid, et nad teaksid õppida „õigeid asju“, millest tööl on kasu ja tõuseb tulu. Õppe kavandamisel on võimalik arvestada, kui palju ja milliste oskustega inimesi on tööturul vaja.

 

OSKA raames luuakse tervikvaade Eesti erinevate majandussektorite tööjõu (oskuste) vajadusest ühelt poolt ning koolitusvõimalustest ja -vajadusest teiselt poolt.

Ideekonkursi käigus tuleb luua OSKA märk, sellega seonduv visuaalse keele kasutusreeglistik ning infokandjate kujundused. Ideekonkursi tähtaeg on 20. november 2015 kell 16.00

 

Ideekonkursi kutsega on võimalik tutvuda siin (.pdf).

Ideekonkursi dokumentidega tutvumiseks palume kirjutada aadressile kutsekoda@kutsekoda.eeTäpsem info:

Riina Soobik

Kommunikatsioonijuht

SA Kutsekoda

riina.soobik@kutsekoda.ee

+37256904256
Skip to content