Перейти к содержимому
Home » Kutsekoja uus ja innovaatiline süsteem lubab magusamat elu  

Kutsekoja uus ja innovaatiline süsteem lubab magusamat elu  

Kutsekoda astub uuendusliku sammu tööturu elavdamiseks, innustades töötajaid mõtlema rohkem õnne ja naudingu peale. 1. aprillil avaneb platvorm, mis pakub huvilistele põhjalikke kirjeldusi magusat elu tagavate oskuste ja ametite kohta.   

Et lehekülastajad magusa maitse suhu saaksid, võimaldab uus infosüsteem teha valikuid enda eelistuste, aga ka tervisenäitajate, nt veresuhkru taseme põhjal. Need tuleb sisestada “Minu magus elu” töölaual ning saadud info põhjal pakub süsteem välja, millised ametid on kasutajale kõige rohkem mokkamööda, aga seejuures tööturul suure nõudlusega. 

«Nõutud on näiteks magusaminister, kelle ülesanne on riigi magusainete vajalikus ulatuses varude tagamine, mammude maaler, kes loob kunstiteoseid kasutades suhkrusiirupeid ja -pulbreid, ning  glükoosigeograaf, kes avastab ja kaardistab magusaisude maailmu, leides uusi ja senitundmatuid maiustuste maardlaid,» selgitas Kutsekoja esindaja.  

Põnevaid ameteid, mis magusa lauale toovad, on kirjeldatud juba ligi 400. Nende seas küpsiste kodeerija, kissellikoordinaator, šokolaadipiimajõgede uurija jne.  

Süsteemi põhieesmärk on tõsta teadlikkust sellest, kui tähtis on töö, mis toob kaasa rahulolu ja õnnetunde, ning näidata, et igaüks meist väärib magusat elu. Eeskuju näitamiseks on sel kuul igal hommikul Kutsekoja töötajaid ootamas magus tööülesanne. Edusammude hindamiseks toimuvad reedeti tööõnne testid, et jälgida kuivõrd rõõmsamaks läheb töötajate elu. 

Kutsekoda julgustab kõiki avastama uut infosüsteemi ja kinnitab, et õige ameti leidmisel võib igaühe elu olla meelakkumine! 

Перейти к содержимому