Skip to content
Loading Events

« Kõik sündmused

  • See sündmus on möödas

Raadiosaade „Õppetund“

25. aprill, 13:00 - 14:00

Event Series Event Series (See All)

Ettevõttepõhine mikrokraad, kellele ja miks?

Mikrokraadiprogrammid on üsna lühikese ajaga leidnud kindla koha Eesti kõrgharidusmaastikul ning on õppijate poolt hästi vastu võetud. Eesti Energia ja Tartu Ülikooli koostöös on sündinud täiesti unikaalne ettevõtte oma töötajatele suunatud mikrokraadi formaadis arenguprogramm: „Enefit mikrokraad: kaasaegse strateegilise juhi meistriklass”. Saates räägime juhtidele suunatud arenguprogrammist lähemalt, ideest – teostuseni: kust sündis vajadus, miks just mikrokraad, kuidas programm erineb tavapärasest koolitusest  ja millised on esmased kogemused õppetegevusest. Saatekülalisteks on Merilin Metsma, Eesti Energia arengupartner, Urmas Uiboaid, Eesti Energia töökeskkonna ja heaolu valdkonna juht ning Kurmet Kivipõld, Tartu Ülikooli juhtimise kaasprofessor ja juhtimise õppetooli juhataja. Saatejuht on Katre Savi.

Millised oskused on praegu kõige hädavajalikumad, milliseid trende on oodata tulevikuks ja millist praktikat rakendavad eri valdkondade ettevõtted, neist teemadest Äripäeva raadios kõlavas saatesarjas räägimegi.

Saadet toetab SA Kutsekoda projekt Euroopa Täiskasvanuhariduse veebikeskkond EPALE, mida kaasrahastab Euroopa Liit Erasmus+ programmi raames.

Saade on eetris kord kuus neljapäeviti kell 13.

Kuula Äripäeva raadiost otse >

Kuula saateid järele EPALE kodulehel >

Details

Date:
25. aprill
Kellaaeg
13:00 - 14:00
Series:
Event Category:
Website:
https://www.aripaev.ee/raadio
Skip to content