Skip to content
Loading Events

« Kõik sündmused

Europassi kommik: mitmekultuurilisus õpi- ja töörändes

7. detsember, 10:00 - 11:00

Detsembrikuu Europassi kommikul otsime vastused küsimustele: mis on mitmekultuurilisus, kultuuritundlikkus, kultuuridevaheline õpe ja miks õpiränne ja tööränne on hea kultuuridevaheliseks õppimiseks? Mida tähendab välismaale õppima või tööle minek või välismaalasega koos töötamine? Kust saada abi praktiliste küsimustega?

Sel teemal kõnelevad Tanja Dibou, Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi noorsootöö dotsent, ning Monika Toiger-Kruusvald, EURES teenusejuht Töötukassa tööotsijate teenuste osakonnast.

Kutsekoja välisprojektide spetsialist Heli Oruaas annab nõu, kuidas Europass toetab töötamist ja õppimist mitmekultuurilises keskkonnas

Liitu kommikuga Zoomis.


Europassi kommikud ehk kohvihommikud on karjääri- ja õpirände spetsialistidele suunatud veebikohtumiste sari, kus mõtestame enesearengut ja õpirännet nii kliendi kui professionaali vaatest.

Europassi kommikutel on suurepärane võimalus kohtuda praktikutega, sh karjäärispetsialistide, õpetajate ja noorsootöötajate, kes jagavad oma kogemusi sellest, kuidas Europassi tööriistasid igapäevatöös kasutada saab.

Tutvu eelmiste Europassi kommikutega siin >

 

Details

Date:
7. detsember
Kellaaeg
10:00 - 11:00
Event Category:
Skip to content