Skip to content
Home » Kinnisvaramaaklerite kutseeksamieelne koolitusprogramm

Kinnisvaramaaklerite kutseeksamieelne koolitusprogramm

Tallinna Ülikooli avatud ülikooli, Õigusakadeemia ja Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja koostöös on valminud kinnisvaramaaklerite kutseeksami eelne koolitusprogramm, mis toimub 16. november 2012 – 20. märts 2013 Tallinna Ülikooli Õigusakadeemias

   

Programm on mõeldud kinnisvaramaakleritele ja kõigile neile, kes soovivad taotleda maakleri kutset. Koolitus võib olla huvipakkuv ka avaliku teenistuse spetsialistidele, kes tegelevad igapäevaselt kinnisvara küsimustega.

    

Koolituse eesmärk on luua võimalused kinnisvaramaakleritööks vajalike teadmiste ja oskuste kujunemiseks, mis on vajalikud kutse taotlemisel lähtuvalt „Kinnisvaramaakleri kutsestandardi III, (EKR tase 5) nõutud kompetentsidest ja baasteadmistest.

    

Koolituse tulemusena osaleja:

  • tunneb Eesti õigussüsteemi põhialuseid, kinnisvaraga seotud õiguslikku regulatsiooni;
  • tunneb mikro- ja makrotasandi majanduse põhimõtteid, kinnisvaraturu toimimise aluseid, kinnisvaravahendusteenust, turundust, klienditeenindust, kinnisvara hindamist, põhiteadmisi tsiviilehitusest ja arhitektuurist;
  • mõistab kinnisvaramaakleri kutseomistamise protsessi, kutseeksamit, maakleriteenuse standardit EVS-EN 15733:2010;
  • oskab omandatud teadmisi seostada kaasuste lahendamisel (maakleritöös ilmnevate probleemide ja juhtumite põhjal, mis on tõstatatud läbi aegade kutseliste kinnisvaramaaklerite poolt). 

          

Vaata lisainformatsiooni SIIT.

Skip to content