Skip to content
Home » Eesti Vabaõhumuuseum, Eesti Koorijuhtide Liit, Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit ning Eesti Rahvusringhääling said kutse andja õiguse

Eesti Vabaõhumuuseum, Eesti Koorijuhtide Liit, Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit ning Eesti Rahvusringhääling said kutse andja õiguse

Kultuuri Kutsenõukogu valis 10. aprillil toimunud koosolekul konservaatori kutsete andja avaliku konkursi võitjaks Eesti Vabaõhumuuseumi, koorijuhi kutsete andja avaliku konkursi võitjaks Eesti Koorijuhtide Liidu, käsitöö kutseala kutsete andja avaliku konkursi võitjaks Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu ning teleoperaatori kutsete kutse andja avaliku konkursi võitjaks Eesti Rahvusringhäälingu. Kutse andjate õigused kehtivad kuni 9. aprillini 2024.

Kutsenõukogu otsustas anda Tallinna Ülikoolile tähtajatu tantsuspetsialist, tase 6 ja tantsuspetsialist, tase 7 kutsete andmise õiguse koreograafia bakalaureuse- ja magistriõppe õppekavade lõpetajatele.

Koosolekul kinnitati ka jumestajate ja grimeerijate ning valgustajate uuendatud kutsestandardid, mis kehtivad kuni 9. aprillini 2024.

Skip to content