Skip to content
Home » 14. märtsil kell 10.30-16.00 toimub Tallinna Teeninduskoolis seminar teemal „Tööturu vajaduse ja prognoosi ning oskuste arendamise koordinatsioonisüsteem“ (edaspidi OSKA)

14. märtsil kell 10.30-16.00 toimub Tallinna Teeninduskoolis seminar teemal „Tööturu vajaduse ja prognoosi ning oskuste arendamise koordinatsioonisüsteem“ (edaspidi OSKA)


Vabariigi Valitsuse ülesandel on Oskuste rakkerühm välja töötanud ühe võimaliku lahenduse, kuidas haridussüsteemi poolt pakutavat ja tööturu vajadusi paremini kokku viia. Lühidalt – et noor teaks, mida on tal kaugemat tulevikku silmas pidades praegu mõistlik õppima asuda. Ja kool teaks, mida on vaja õpetada, et lõpetajad tööturul pikisilmi oodatud oleksid.


Valitsuskabineti 14. veebruari istungil kiideti uue Tööturu seire ja prognoosi ning oskuste arendamise koordinatsioonisüsteemi (edaspidi OSKA) üldkontseptsioon heaks. 


Enne OSKA rakendamist  2015. aastal on vaja põhjalikult läbi mõelda ka uue süsteemi detailid.  Seepärast ootame sind kui oma tegevusala võtmeeksperti kaasa rääkima ja oma mõtteid jagama 14. märtsil kell 10.30 – 16.30 Tallinna Teeninduskooli aulas toimuval seminaril. 

Päevakavaga saab tutvuda siin
Skip to content