17.06.2015:
Teisipäeval, 16. juunil toimus Kutsekojas IKT valdkonna eksperdikogu esimene koosolek. Koostöö tulemusena eksperdikoguga peaks aasta lõpuks valmima raport „Info ja telekommunikatsiooni valdkond - ülevaade tööturu olukorrast ja trendidest, olemasolevast koolituspakkumisest ning tööjõu- ja oskuste vajadusest täna ja homme“.
17.06.2015:
Teisipäeval, 16. juunil anti Luua Metsanduskoolis raielangil üle Eesti saja tuhandes kutsetunnistus. Selle sai Luua Metsanduskooli vilistlane, töökohapõhise õppe läbinud Aare Aasa, kes on nüüd kutsetunnistusega 4. taseme harvesterioperaator.
16.06.2015:
 Täna, 16. juunil annab Kutsekoda välja 100 000. kutsetunnistuse. Ümmarguse numbriga kutsetunnistuse saajaks on metsa langetustraktori ehk harvesterioperaator. Kutsetunnistus antakse üle Luua Metsanduskoolis, raielangil.

16.06.2015:
Täna tähistatakse kümne aasta täitumist Europassi kasutuselevõtust Eestis. Europass hõlmab mitut dokumenti, mille eesmärk on teha inimese oskused ja kvalifikatsioonid ühtselt mõistetavaks üle Euroopa, et lihtsustada tööjõu vaba liikuvust. 

Toimus koolitus "Kutse andmisega seotud seadusandlus"

25.08.2010

24. augustil toimus Tartus, Dorpat hotelli- ja konverentsikeskuses kutset andvate organite esindajatele koolitus
"Kutse andmisega seotud seadusandlus".
Koolitusel keskenduti kutse andjate jaoks olulistele juriidilistele küsimustele, nagu "Milliseid õigusakte peab
kutse andja tundma?" ja "Kuidas toimida, kui kutse taotleja on esitanud vaide?".
Koolitajateks olid Eesti Kaubandus-Tööstuskoja jurist Mait Palts (esitlus) ja Haridus- ja Teadusministeeriumi
esindaja Kati Uusmaa (esitlus).